Kim jesteśmy?
 • Adrianna
  redaktor

  Czy wiesz, co chcesz robić w życiu? Ja już wiem, dlatego jestem certyfikowanym Animatorem Czasu Wolnego, a kurs na wychowawcę placówek wypoczynku dzieci i młodzieży oraz kierownika wycieczek szkolnych zrobiłam już podczas studiów pedagogicznych w 2009 roku. Od tego czasu ta funkcja jest moim obowiązkowym punktem programu wakacyjnego. Jako kierownik oraz wychowawca kolonijny mogę być świadkiem pięknych przemian w kontekście samodzielności u dzieci, które podczas wyjazdów rozwijają znacznie zachowania społeczne, trenują czynności samoobsługowe, odnoszą swoje „małe sukcesy” 🙂 i uczą się pracować ze swoimi emocjami.

 • Kasia
  redaktor

  Z wykształcenia jestem pedagogiem, ukończyłam stopień magistra z Edukacji Wczesnoszkolnej i Przedszkolnej oraz Wychowania Fizycznego. Od 2007 roku czynnie spełniam się jako wychowawca kolonijny oraz półkolonijny, a od 2016 roku również jako kierownik wypoczynku. Kolonie są zupełnie inną pracą, jaką się wykonuje na co dzień, dzieci tęsknią za domem, wymagają dużej uwagi i sądzę, że jako doświadczony pedagog spełniam się w tym doskonale. Przytulenie, przeczytanie bajki czy rozmowa to tak niewiele, a może zdziałać dużo dobrego.

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zapytaj eksperta!


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy...
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Administratorem danych osobowych jest Maciej Majer prowadzący działalność gospodarczą pod firmą: Maciej Majer Dziecięce Centrum Tańca „Majery” z siedzibą w Tarnowskich Górach, ul. Rumiankowa 46 (42-680) Tarnowskie Góry. Dane kontaktowe administratora to: travel@majery.pl. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zgoda może być wycofana w dowolnym momencie. Ponadto informuję, iż przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, a także do żądania przeniesienia tych danych do innego administratora zgodnie z obowiązującymi przepisami. W celu skorzystania z powyższych uprawnień należy przesłać Administratorowi odpowiednią wiadomość pocztą elektroniczną na adres: travel@majery.pl. Przysługuje Pani/Panu także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych.