Kim jesteśmy?
 • Adrianna
  redaktor

  Czy wiesz, co chcesz robić w życiu? Ja już wiem, dlatego jestem certyfikowanym Animatorem Czasu Wolnego, a kurs na wychowawcę placówek wypoczynku dzieci i młodzieży oraz kierownika wycieczek szkolnych zrobiłam już podczas studiów pedagogicznych w 2009 roku. Od tego czasu ta funkcja jest moim obowiązkowym punktem programu wakacyjnego. Jako kierownik oraz wychowawca kolonijny mogę być świadkiem pięknych przemian w kontekście samodzielności u dzieci, które podczas wyjazdów rozwijają znacznie zachowania społeczne, trenują czynności samoobsługowe, odnoszą swoje „małe sukcesy” 🙂 i uczą się pracować ze swoimi emocjami.

 • Kasia
  redaktor

  Z wykształcenia jestem pedagogiem, ukończyłam stopień magistra z Edukacji Wczesnoszkolnej i Przedszkolnej oraz Wychowania Fizycznego. Od 2007 roku czynnie spełniam się jako wychowawca kolonijny oraz półkolonijny, a od 2016 roku również jako kierownik wypoczynku. Kolonie są zupełnie inną pracą, jaką się wykonuje na co dzień, dzieci tęsknią za domem, wymagają dużej uwagi i sądzę, że jako doświadczony pedagog spełniam się w tym doskonale. Przytulenie, przeczytanie bajki czy rozmowa to tak niewiele, a może zdziałać dużo dobrego.

 • Klaudia
  redaktor

  Zawsze byłam ciekawa świata, zarówno innych kultur, jak i cudnych miejsc, które uwielbiam odkrywać. Na swoje pierwsze kolonie pojechałam w wieku 7 lat. Doskonale rozumiem potrzeby dziecka, ale i oczekiwania rodziców. Jestem przekonana, że podróże wpływają pozytywnie na każdego człowieka. Ukończenie kursu kierownika i wychowawcy wypoczynku pozwoliło mi połączyć pasję z pracą. Od 2012 roku dbam o to, aby każdy wyjazd na kolonie był nie tylko niezapomnianą przygodą, ale przede wszystkim czasem spędzonym owocnie i z pożytkiem, gdzie bezpieczeństwo Państwa dzieci oraz jakość programu mają dla mnie szczególne znaczenie.

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zapytaj eksperta!