Kim jesteśmy?
 • Adrianna
  redaktor

  Czy wiesz, co chcesz robić w życiu? Ja już wiem, dlatego jestem certyfikowanym Animatorem Czasu Wolnego, a kurs na wychowawcę placówek wypoczynku dzieci i młodzieży oraz kierownika wycieczek szkolnych zrobiłam już podczas studiów pedagogicznych w 2009 roku. Od tego czasu ta funkcja jest moim obowiązkowym punktem programu wakacyjnego. Jako kierownik oraz wychowawca kolonijny mogę być świadkiem pięknych przemian w kontekście samodzielności u dzieci, które podczas wyjazdów rozwijają znacznie zachowania społeczne, trenują czynności samoobsługowe, odnoszą swoje „małe sukcesy” 🙂 i uczą się pracować ze swoimi emocjami.

 • Kasia
  redaktor

  Z wykształcenia jestem pedagogiem, ukończyłam stopień magistra z Edukacji Wczesnoszkolnej i Przedszkolnej oraz Wychowania Fizycznego. Od 2007 roku czynnie spełniam się jako wychowawca kolonijny oraz półkolonijny, a od 2016 roku również jako kierownik wypoczynku. Kolonie są zupełnie inną pracą, jaką się wykonuje na co dzień, dzieci tęsknią za domem, wymagają dużej uwagi i sądzę, że jako doświadczony pedagog spełniam się w tym doskonale. Przytulenie, przeczytanie bajki czy rozmowa to tak niewiele, a może zdziałać dużo dobrego.

 • Klaudia
  redaktor

  Zawsze byłam ciekawa świata, zarówno innych kultur, jak i cudnych miejsc, które uwielbiam odkrywać. Na swoje pierwsze kolonie pojechałam w wieku 7 lat. Doskonale rozumiem potrzeby dziecka, ale i oczekiwania rodziców. Jestem przekonana, że podróże wpływają pozytywnie na każdego człowieka. Ukończenie kursu kierownika i wychowawcy wypoczynku pozwoliło mi połączyć pasję z pracą. Od 2012 roku dbam o to, aby każdy wyjazd na kolonie był nie tylko niezapomnianą przygodą, ale przede wszystkim czasem spędzonym owocnie i z pożytkiem, gdzie bezpieczeństwo Państwa dzieci oraz jakość programu mają dla mnie szczególne znaczenie.

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zapytaj eksperta!

Administratorem danych osobowych jest Maciej Majer prowadzący działalność gospodarczą pod firmą: Maciej Majer Dziecięce Centrum Tańca „Majery” z siedzibą w Tarnowskich Górach, ul. Rumiankowa 46 (42 - 680) Tarnowskie Góry.
Dane kontaktowe administratora to: travel@majery.pl,
Dane wpisywane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z polityką prywatności